بیلیم لایف

نرم افزار پزشکی ورزشی، تناسب اندام و پرورش اندام

نرافزار پزشکی ورزشی، تناسب اندام و پرورش اندام

درباره ما

ما که هستیم؟


bilim

ما که هستیم؟

شركت بیلیم با هدف استفاده از تكنولوژي اطلاعات در بهینه سازی روندهاي شغلي گام به عرصه طراحي و توليد نرم افزار نهاد. اين شركت در ابتدا با مشاركت تعدادی از جوانان باانگیزه و فعال اين مرز و بوم آغاز بكار كرده است، این شرکت هم‌اکنون با همكاري گروهی از متخصصان و فرهيختگان، در زمينه طراحي، توليد، فروش، خدمات، پشتيباني و آموزش نرم افزار و ارائه مشاوره در زمينه هاي گوناگون حسابداري و حسابرسي، همچنين ارائه بسته هاي ويژه نرم‌افزاری فعاليت مي نمايد. ماموریت ما بهبود مستمر و غنی کردن شیوه‌ی زندگیست. ما تلاش می‌کنیم و خواهیم کرد با خلاقیت و نوآوری به جای تغییر ابزار و بسنده کردن به ساختن ابزارهای بهتر، راهکارها، متدها و شیوه‌های بهتری را برای مشتریانمان به ارمغان بیاوریم. هدف از ایجاد این شرکت، ارائه نرم‌افزارهای مطلوب و کاهش دغدغه مدیران بوده است. با توجه به این اصل و با علم به مشکلات و پیچیدگی‌های نرم‌افزارهای موجود، مراحل تجزیه، تحلیل و نیازسنجی، طراحی، تولید، تست و ارائه و پشتیبانی نرم افزار بیلیم با دقت فراوان و با بهره‌گیری از ابزارهای مختلف و نیروهای کارآمد در هر بخش صورت می‌گیرد.


چه انجام مي‌دهيم:

ما در تعاملی سازنده با مشتری، ضمن رعایت اصول فنی و قوانین نرم افزاری، آنچه را که مشتری می‌خواهد تحویل میدهیم. بر اساس تحلیل دوره‌ای سیستم‌ها، نرم‌افزار را ارتقا داده و طبق نیازسنجی سازمان‌ها، راه‌حل نرم‌افزاری ارایه می‌دهیم.


تكنولوژي

ارتقاء مداوم، ويژگي نرم افزار‌ها و پروژه‌های ماست. زبان‌هاي مورد استفاده در توليد نرم‌افزارهاي تحت ويندوز و وب ما غالبا C#.Net مي باشد و همچنين از MS SQL Server به عنوان مديريت بانك اطلاعات استفاده مي‌شود. كيفيت بالا و رعايت استانداردها در توليد نرم‌افزار، محصولات ما را به مرور زمان در برترين‌ها در انتخاب نرم افزار قرار خواهد داد. به سبب استانداردسازی، سرعت تولید نرم‌افزار جدید در حداقل زمان مزیت این شرکت است. تنوع محصولات و پروژه‌های انجام شده این شرکت بنابر نیاز بازار شکل گرفته و تعداد آن بیش از 30 نوع محصول مختلف با زمینه‌های کاربردی مختلف است.


اصول کارى شرکت بیلیم:

نرم‌افزارهای تولیدی شرکت بیلیم به گونه ای طراحی شدند که کاربری آسان و کارائی فوق العاده آنها توجه همگان را به خود جلب می‌کند. این نرم‌افزارها همواره متناسب با زمان و نیاز مشتریان، بروزرسانی می‌شود و قابلیت انعطاف آنها، امکانات مطلوبی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. همچنین، هنگامی که نرم‌افزارى از استحکام و ساختار علمى مناسبى برخوردار باشد به عبارتی به گونه‌ای مطلوب طراحی شده و مراحل تست مناسبى را پشت سرگذاشته باشد، کارآئى بهينه‌اى خواهد داشت. در اين حالت عملا کاربران بدون هيچ دلهره و دغدغه‌اى از نرم‌افزار استفاده می‌نمایند و اعتماد و اطمينان به نرم‌افزار، رضايت و آسودگی خاطر آنها را در پى خواهد داشت. نوشتار فوق باور و عقيده مسئولان بیلیم بوده است.


خدمات ارائه شده شرکت:

خدمات ارائه شده توسط شرکت بیلیم در سه دسته تقسیم بندی می شود:

خدمات نرم افزاری؛

خدمات نرم‌افزاری ارائه شده توسط شرکت شامل، مشاوره در امر طراحی نرم‌افزار، طراحی و پیاده سازی نرم‌افزارهای کاربردی، اداری، حسابداری، تخصصی، مشارکت در انجام پروژه‌های ملی یا ایده‌نو (مقاله‌ای)، ...


طراحی پرتال‌های اطلاع رسانی؛

طراحی وبسایت‌های اطلاع‌رسانی ادارات، شرکت‌ها، سازمان‌ها، وبسایت‌های شخصی افراد، ... از اقدامات مهم شرکت بیلیم می‌باشد.


خدمات مبتنی بر وب؛

مشاوره، پشتیبانی وبسایت، بهینه سازی، ارائه خدمات دامین و میزبانی وب، ... از جمله خدمات ارائه شده مبتنی بر وب شرکت بیلیم می‌باشد.


طراحی و تجهیز واحدهای ورزشی بدنسازی و تناسب اندام ادارات و شرکت ها؛

شرکت بیلیم توانایی طراحی و تجهیز واحدهای ورزشی ادارات و شرکت ها را در هر متراژی با تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری متناسب دارا می باشد.
آدرس دفتر مرکزی: تهران، شهرک اکباتان، فاز یک، خ نفیسی، پلاک 7 ساختمان وانان ط 2 واحد 8
شماره تماس:  44674917 -021
شماره تلفکس :  33411385-024
وبسایت:  www.Bilim.ir   -  www.bilimlife.com   -  www.bilimlife.ir
پست الکترونیکی: Info@Bilim.ir   -  info@Bilimlife.com   -  services@bilimlife.com
شماره حساب:    0109381012003    بانک ملی بنام شرکت بیلیم افزار نوین آینده
شماره کارت بانکی:    6104337845613460    بانک ملت بنام آقای مجتبی اجاقلو